auti arena racing team


Jsme parta nadšenců automobilových závodů všeho druhu. Po několikaletém objíždění soutěží a okruhových závodů v pozici diváků bylo na čase přikročit k činům. Na jaře roku 2008 už prolézání rallye bazarů nebylo pouze anonymním zájmem ale skutečnou poptávkou po závodním stroji.
Volba padla na osvědčené sportovní nářadí VW Golf GTi. Po krátkém oťukávání se strojem a několika malých úpravách nezbylo než vyrazit k premiérovému podniku. Od té doby se účastníme závodů "amatérského" ražení. Začali jsme s koncem sezóny 07/08 Car Winter cupu. V létě jsme skočili do Rally Sliperry cup. Po té jsme si zajezdili v Amater rallye páně Blahouta. Buhužel CWC bylo ukončeno a tak jsme se mimo exkurzu do kopců na Ještěd či Záskalí soustředili plně na další ročníky Amater rallye cupu.
V roce 2010 přišla doba na výměnu náčiní a v garáži se objevila lokální holka Felicia. S ní jsme prožili jak to dobré, tak i zlé. Trápila nás technika a vychytání much nás stálo dvě plné sezóny. Jinak to byl posun vpřed a v roce 2012 jsme nastoupili poprvé do ČMPR. A hned v první sezóně jsme se podívali na stupně vítězů. V roce 2014 přislo zatím jediné vítězství v Rally Hořovice.
V roce 2016 došlo k další výměně náčiní. Od té doby se, kromě testů, soustředíme pouze na ČMPR se stabilní posádkou Martin a Jirka.

Jirka Jirka - vůdce, pilot, kopilot, navigátor, manžel, otec (2x viz níže) , píč piva, otvírák konzerv, cyklista
Štěpán Štepán - pilot, kopilot, navigátor, syn, skokan po zdech
Kamenik Kameník - investor z Prdelákova u Prahé, pilot, kopilot, navigátor, manžel, otec (2x), píč piv a znalec vín, kamarád Emila, bývalý rozbíječ aut, už taky cyklista
Dan Dan - hlavní mechanik, pilot, kopilot, navigátor (už moc ne), manžel, otec (2x viz níže), píč piva a destilátů z vína, cyklista
Bara Bára - kopilot, navigátor, dcera / syn
Tereza Tereza - kopilot, navigátor, dcera, holka z vesnice
Martin Martin - mechanik, pilot, kopilot, manžel, otec (1x), píč piva (no moc mu to nejde), veteránista (je na starý)
Čumo Čuminy - bývalý fotoreportér, bývalý kopilot, bývalý navigátor, manžel, otec (2x), píč piva, zase cyklista
Žéna Žéna - inventor, kopilot, web(re)portér, píč piva a rumů, cyklista
Kamča Kamča - vrchní technik gumových obručí, kopilot, píč piva a všeho co jde okolo, manžel, otec (2x), cyklista